• Zapraszamy do Lema!

• Szkoła to przede wszystkim miejsce nauki, ale można się uczyć w przyjaznej, kameralnej atmosferze.

Dlaczego warto wybrać Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema?

U nas każdy uczeń jest ważny!

U nas Ty decydujesz które przedmioty będziesz zgłębiał na poziomie rozszerzonym!

U nas nie ma tłoku na korytarzach, a nauczyciele zawsze mają dla Ciebie czas!

Dlaczego warto wybrać Branżową Szkołę I stopnia w Kowarach?

Będziesz uczył się i pracował na miejscu.

Pracując u kowarskich przedsiębiorców będziesz zarabiał więcej niż w innych szkołach branżowych.

Po ukończeniu szkoły masz szansę na zatrudnienie w firmie, w której odbywałeś praktyki.

Już wkrótce rozpoczniemy cykl spotkań online, w czasie których będziecie mogli poznać szkołę i zadać nam nurtujące Was pytania!

Zapraszamy na www.zso-kowary.pl

Do zobaczenia!

• Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

• Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 wystartował 1 kwietnia 2021 roku i potrwa do 30 września 2021 roku.

Metody spisu:

• Samospis internetowy (CAWI)

Samospis internetowy odbywa się, jak każdy spis powszechny, w wyznaczonym terminie. Respondenci uzupełniają wymagane dane w interaktywnej aplikacji, dostępnej na stronie internetowej GUS. Każda osoba dokonująca samospisu jest uwierzytelniana w systemie teleinformatycznym. Aby uzyskać dostęp do danych, osoba spisująca się używa unikalnego hasła. Aplikacja na bieżąco sygnalizuje, czy respondent właściwie wypełnia rubryki.

W Urzędzie Miejskim w Kowarach utworzono dla respondentów miejsce do samospisu internetowego. Mieści się ono w Budynku B (wejście od strony fontanny).

Należy wcześniej, telefonicznie lub mailowo umówić się na na wizytę w urzędzie. Kontakt: Wydział Spraw Społecznych, Marta Ogrodowczyk, tel. 75-62-99-235 e-mail: marta.ogrodowczyk@kowary.pl

• Spis przez telefon (CATI)

Osoby wykluczone cyfrowo mogą skorzystać z opcji “spisz się przez telefon” na infolinii spisowej obsługiwanej przez pracowników statystyki publicznej od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 pod numerem: 22 279-99-99

• Spis realizowany przez rachmistrzów

Rachmistrzowie rozpoczną pracę od 4 maja 2021 r. telefonicznie.

• Życzenia Świąteczne

• Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego składa dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kowarach.