• Pogadanki na temat ochrony roślin rodzimych KPN dla uczniów i kadry pedagogicznej

• Uprzejmie informujemy iż w ramach realizacji operacji “Utworzenie siłowni zewnętrznej na Stadionie Miejskim w Kowarach”, której Beneficjentem projektu jest Miejski Klub Sportowy “Olimpia” Kowary, w dniach 10-20.06.2024 r. na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Karkonoskiej w Kowarach przeprowadzone zostaną pogadanki na temat ochrony roślin rodzimych KPN dla uczniów i kadry pedagogicznej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach, Szkoły Podstawowej nr 3 w Kowarach oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kowarach.

• Pokazy prawidłowego wykonywania ćwiczeń na nowo utworzonej siłowni zewnętrznej

• Uprzejmie informujemy iż w ramach realizacji operacji “Utworzenie siłowni zewnętrznej na Stadionie Miejskim w Kowarach”, której Beneficjentem projektu jest Miejski Klub Sportowy “Olimpia” Kowary, w dniach 29.05.2024 r. oraz 03 i 04.06.2024 r. na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Karkonoskiej w Kowarach zorganizowane zostaną pokazy prawidłowego wykonywania ćwiczeń na nowo utworzonej siłowni zewnętrznej.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Inwestycji w Infrastrukturę turystyczną, rekreacyjną i kulturową, innowacyjną, opartą na zasobach, uwzględniających ochronę środowiska i przeciwdziałanie zmianom klimatu, działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.