• 70 lat naszego LO!

• Choć imię Stanisława Lema nosi dopiero od 14, nasza szkoła istnieje już 70 lat! Z tej okazji 29 października spotkaliśmy się z ludźmi związanymi z liceum i wspierającymi je. Zaczęliśmy od spektaklu "Wielkie lanie 2021" opartego na "Bajkach robotów", a wyreżyserowanego przez nauczyciela wosu, geografii i etyki Adama Walesiaka. W role aktorów wcielili się uczniowie i nauczyciele ZSO. Po przemówieniu dyrektora Janusza Tymińskiego oraz prezentacji dziejów szkoły przez nauczyciela historii i języka angielskiego Grzegorza Schmidta rozpoczęła się część nieoficjalna - rozmowy i spacery korytarzami "starej" szkoły. Goście z rozrzewnieniem wymieniali się wspomnieniami, odnajdując się na starych fotografiach prezentowanych w holu.