• Wesołych Świąt!

• Tak, to prawda! Nasz Mikołaj jest nieco tandetny, a jego asystentki niesynchronicznie się bujają ;) Ale Jego życzenia są szczere!

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku

Życzy cała społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących!

• Szanowni Rodzice,

W najbliższą środę (15.12) odbędą się spotkania z wychowawcami.

Harmonogram wywiadówek:

Szkoła Branżowa (klasa 1Br, 2Br, 3BrG, 3BrS) – godzina 17.00

Liceum (klasa 1A, 3B) – godzina 17.00

Liceum (klasa 3A – maturalna) – godzina 17.30

• Spotkanie z Panem Michalem Vávrą wiceburmistrzem Vrchlabí

• W piątek przyjechał do nas w odwiedziny Pan Michal Vávra wiceburmistrz partnerskiego miasta Vrchlabí.

W czasie krótkiego wykładu przybliżył nam historię i plany na przyszłość swojego miasta.

Rozmawialiśmy także na temat wielu podobieństw pomiędzy naszymi miastami a także na temat problemów z którymi borykają się Kowary i Vrchlabí. Dziękujemy za to spotkanie!

• Koło fotograficzne zaprasza!

• Już od ponad 2 miesięcy spotykamy się na zajęciach kółka fotograficznego ...i robimy fajne rzeczy! Nie wiecie co zrobić z dwiema godzinami wolnego czasu w środowe popołudnie? Zapraszamy!!!

• Szlachetna Paczka 2021

• Drodzy Rodzice, Uczniowie, Kowarzanie!

Po raz kolejny, wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 1 w Kowarach organizujemy Szlachetną Paczkę dla potrzebujących

Tak jak w zeszłym roku prosimy Państwa wyłącznie o wpłaty na konto. Za zebrane pieniądze zakupimy niezbędne produkty dla wybranej rodziny. Szczegółowe informacje o rodzinie i jej potrzebach na dole tekstu.

Trzy kluczowe potrzeby to: opał, środki żywności i środki czystości.

Poniżej nr konta, na który można wpłacić pieniądze:

90102021240000860200076406

W tytule przelewu należy wpisać: Szlachetna Paczka!!!! To bardzo ważne!!

Odbiorca: TPD

Proszę pamiętać, że liczy się każda złotówka. Zbiórkę prowadzimy do 8 grudnia.

Otwórzmy swoje serce, otwórzmy się na innych, aby ten przedświąteczny czas był wypełniony czynieniem dobra i dzieleniem się radością z innymi.

Kontakt ZSO: Anna Szablicka, Grzegorz Schmidt

Kontakt SP1: Katarzyna Bogusławska, Katarzyna Borówek – Schmidt

Opis wybranej rodziny:

Pani Iwona od kilku lat jest samotną matką 9 letniego syna, który boryka się z niepełnosprawnością wrodzoną. Antoni ma problemy ze wzrokiem, który stale się pogarsza i aktualnie jego wada wynosi +8 dioptrii na każdym oku. Partner pani Iwony zostawił rodzinę kilka lat temu, gdy zaczęły się problemy finansowe. Aktualnie Pani Iwona szuka stałej pracy, więc łapie się wszystkich dorywczych prac. Jednakże jest to ciężkie ponieważ musi zajmować się synem, odbierać go ze szkoły, a także kilka razy w tygodniu zabierać go na rehabilitację metodą sensoryczną.